Kumrucu Ege birmilyonnokta sitesi üyesi olarak farklı lezzetli çeşitleri sizlerle buluşturmak için çalışmaya devam ediyor. Farklı lezzetleri deneyimlemek isteyen değerli misafirlerimizi restaurantımıza bekliyoruz. Herkesin gözde bölgelerinden birisi olan Ege’nin eşsiz lezzetlerini de tatmanız için farklı seçeneklerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Sizlerde muhteşem tatlar bırakan ürünlerimizi tattıktan sonra restaurantımızın müdavimleri arasında olacaksınız.

Antalya fast food alanında geniş müşteri yelpazesine verdiğimiz lezzetli hizmetlerle büyüyerek bu alanda her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Restaurantımız temiz ve rahat bir şekilde sizlere hizmet vermek için bekliyor. Çalışma arkadaşlarımız tecrübeli kişilerden oluşmakta olup sizlere samimi ve güler yüzleriyle hizmet ederek salonumuzdan memnun olmuş bir şekilde uğurlayacaklardır. Ürünlerimiz tecrübeli aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Her türlü hijyen ve diğer kurallara uyarak hazırlanan ürünlerimizde sağlığınızı korumaya da çalışıyoruz. Tavuk ve diğer et çeşitlerimiz, malzemelerde kullandığımız diğer ürünlerimizin taze ve sağlıklı olarak kullanılmasına çok dikkat ediyoruz.

Herkesin damak zevkine hitap edecek meşhur kumru çeşidimiz, cheeseburger menü çeşitlerimiz, İzmir eritme menü, patso sandviç menü ve çeşitleri, tavuk burger menü gibi yediden yetmişe herkesin lezzetini tadacağı farklı çeşitlerimiz sizleri bekliyor. Özel malzemelerle hazırlanan çeşitlerimizi uygun fiyatlarımızla sizlere sunuyoruz. Kaliteli çeşitlerimizin lezzetlerinin arkasında duruyoruz. Güzel bir yemeğin tadını çıkarmak isteyen değerli misafirlerimizi restaurantımıza bekliyoruz. Alo paket hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kumru ve diğer çeşitlerimizle özlemini duyduğunuz lezzetlerle hasretinizi gidermeye devam edeceğiz.